Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu
Ērti un mūsdienīgi

Telpu noma Daugavpilī

Piedāvājam telpu nomu semināru, konferenču, lietišķo pārrunu, meistarklases, prezentāciju organizēšanai. Telpas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo Jūsu pasākuma kvalitatīvai novadīšanai - dators, projektors, ekrāns, mikrofons, interneta pieslēgums. Nāciet pie mums un izvēlieties sev piemērotāku telpu!

Cenas (spēkā no 01.12.2022):

Telpas un aprīkojuma nosaukums Maksa par stundu (Eur, bez PVN) PVN Maksa par stundu (Eur, ar PVN)
Lielā zāle (īre līdz 3 stundām) 23.14 4.86 28.00
Lielā zāle (īre no 4 stundām) 20.83 4.37 25.20
Kamīnzāle 11.57 2.43 14.00
Mācību klase 8.68 1.82 10.50
Dators 2.89 0.61 3.50
Projektors 4.05 0.85 4.90

* Piemaksa par telpu nomu brīvdienās 30.00 Eur (ar PVN).

Adrese: Saules iela 38, Daugavpils, Latvija, LV-5401,
Tālr.: (+371) 29812420,
E-pasts:

 

Konferenču zāle

Jums ir nepieciešams tikai nolemt, kad jūs gribat organizēt konferenci un šajā dienā ierasties uz pasākumu.

Jums ir vajadzīga konferenču zāle, lai veiktu konferenci, semināru, lekcijas? Mēs esam jūsu rīcībā! Laipni aicināti Latgales mācību centrā. Jūsu rīcībā mūsdienu, daudzfunkcionālā konferenču zāle (200 kv. m) ar nepieciešamo aprīkojuma salikumu. Konferenču zāle atrodas 3 stāvā. Atkarībā no mēbeles sakārtojuma zāli var transformēt atbilstoši pasākuma uzdevumiem. Kafijas paužu organizācija. Mēs nodrošināsim Jūs ar visu nepieciešamu aprīkojumu: projektors, ekrāns, bezvadu internetu, akustisku sistēmu, mikrofonus, dēļus, DVD, CD, CBL/SAT, un pārējais.

Mūsu priekšrocības:

  • mūsdienu aprīkojums;
  • ērta atrašanās vieta;
  • profesionālā un laipna apkalpošana.

Ir iespējami sekojošie zāles plāni:

 

Kamīnzāle

Kamīnzāle ir ļoti mājīga un omulīga telpa, kurā cilvēki jutīsies ērti un atvērti sadarbībai. Šeit Jums būs iespēja pagatavot sev kafijas tasīti, apskatīt senlietas un iedarbināt pagājušā gadsimta plašu atskaņotāju. Telpā ir pieejams internets, projektors un dators. Pie galda brīvi var izvietoties 10 cilvēki. Ja galds nav nepieciešams, telpā  brīvi izvietojas 25 cilvēki. Esiet laipni lūgti.

 

Mācību klases

Mācību klasēs ir ērti novadīt tikšanās, meistarklases un citus pasākumus, kur nepieciešams izmantot galdus, lai klausītājiem būtu ērtāk pierakstīt informāciju kladēs. Klases ir aprīkotas ar tāfelēm, kondicionieriem, galdiem un krēsliem. Pieejams mobilais tehniskais aprīkojums - dators, projektors, CD atskaņotājs. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja izmantot kopēšanas ierīces. Esiet laipni lūgti.

 

Virtuālā pastaiga mācību centrā Daugavpilī, Saules ielā 38

Kopīgot