Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu

Par mums

Kas ir Latgales Mācību Centrs

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latgales mācību centrs” ir dibināta 1994. gada 2. novembrī. Galvenais ofiss atrodas Daugavpilī pēc adreses Saules iela 38 (3.stāvs), kā arī pārstāvniecības Rīgā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Preiļos, Ludzā, Krāslavā un Dagdā.

Izglītības iestāde daudzus gadus palīdz iegūt un pilnveidot zināšanas visdažādākās jomās. Mēs piedāvājam: vairāk kā 10 licencētas un akreditētas profesionālās pilnveides programmas, vairāk kā 10 profesionālās tālākizglītības un vairāk kā 20 neformālās izglītības programmas.

Latgales mācību centra darbība ir vērsta uz cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanu – gan klientiem, gan darbiniekiem. Mūsu lepnums ir augsti kvalificēti un motivēti pasniedzēji, savstarpēja cieņa un darbs kompetentā komandā.

Laika gaitā ir izveidojusies veiksmīga partnerība ar daudziem uzņēmumiem, valsts iestādēm un dienestiem. No 2005. gada mācību centrs veiksmīgi piedalās Eiropas Sociālās fonda, Sabiedrības integrācijas fonda un citu projektu realizēšanā.

Cienījamie sadarbības partneri un uzņēmēji! Godājamie darba devēji un darba ņēmēji! Aicinām Jūs uz sadarbību! Mēs uzmanīgi uzklausīsim Jūsu idejas darba aizsardzības un darba drošības uzlabošanas jomā, kas perspektīvā var radīt būtisku darbaspēka kvalitātes un konkurētspējas uzlabošanu.

Mums ir svarīgs katrs cilvēks. Paldies, ka apciemojāt mūsu mājas lapu!

Ar cieņu un cerību uz sadarbību,
Jevgeņijs Servuts

Kopīgot