Uzraksti mums
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu

Par mums

Kas ir Latgales Mācību Centrs

SIA „Latgales mācību centrs” dibināta 1994.gada 02. novembrī. Dibinātājs un valdes loceklis līdz šim laikam ir Jevgeņijs Servuts SIA „Latgales mācību centrs” darbojas vairākās Latgales reģiona pilsētā, bet galvenais ofiss atrodas Daugavpilī pēc adreses Saules iela 38, 3.stāvs.

Viens no galvenajiem mācību centra darbības virzieniem ir profesionālā, pilnveides un interešu izglītība. Laika gaitā ir izveidojusies veiksmīga partnerība ar daudziem uzņēmumiem, firmām un dienestiem. No 2005.gada mācību centrs veiksmīgi piedalās ESF, SIF, LAD  projektu realizēšanā.

Latgales Mācību centrs lepnums ir augsti kvalificēti un motivēti skolotāji un darbinieki. Mācību centra ēkas katru gadu tiek uzlabotas, modernizējot materiāli - tehnisko bāzi.

Latgales Mācību Centrs piedāvā:

  • profesionālās kvalifikācijas piešķiršanu;
  • kvalifikācijas pilnveidi;
  • darba aizsardzības kursus;
  • citus kursus (valodas, datorzinības un citi).

Izglītības programmas ir licencētas un akreditētas. Saņemts Starptautiskais kvalitātes vadības sertifikāts ISO 9001. Galvenais ofiss atrodas Daugavpilī, pārstāvniecības Rīgā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Krāslavā, Ludzā, Preiļos.

Cienījamie sadarbības partneri un uzņēmēji! Godājamie darba devēji un darba ņēmēji! Aicinām Jūs uz sadarbību. Mēs uzmanīgi uzklausīsim Jūsu idejas darba aizsardzības un darba drošības uzlabošanas jomā, kas perspektīvā var radīt būtisku darbaspēka kvalitātes un konkurētspējas uzlabošanu.

Mums ir svarīgs katrs cilvēks. Paldies, ka apciemojāt mūsu mājas lapu.

Ar cieņu un cerību uz sadarbību,
Jevgeņijs Servuts

Kopīgot