Uzraksti mums
- Gribu saņemt jaunumus un īpašos piedāvājumus
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Uzdot jautājumu

Jaunumi

Mācības pieaugušajiem 5. kārta

2. jūnijs

Jau pavisam drīz pieaugušajiem atkal būs iespēja pieteikties projektā „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 5. mācību kārtā.

Arī piektajā kārtā mācībām varēs pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji, tai skaitā jaunie vecāki, kas atrodas darba attiecībās un bērna kopšanas atvaļinājumā, kuri ir vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību.

Mācību izmaksas 90% apmērā sedz ES fondi un valsts, 10% ir strādājošā līdzmaksājums, kuru var segt arī darba devējs. Mācības bez maksas ir strādājošajiem ar maznodrošinātās vai trūcīgās personas statusu.

Kad tiks izsludināta jaunā pieteikšanās kārta, mācību programmu saraksts būs publiski pieejams oficiālajā mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, kā arī Latgales mācību centra mājaslapā www.lmc.lv

Aicinām sekot informācijai arī Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālajos tīklos Facebook, Twitter un Draugiem.

Paredzamais izglītības programmu īstenošanas uzsākšanas laiks – sākot ar 2020. gada septembri.

Kopš projekta uzsākšanas 2017. gadā aizvadītas jau četras pieteikšanās kārtas, kurās mācības pieaugušajiem uzsākuši 26 028 strādājošo, no kuriem vairāk nekā 21 tūkstotis mācības jau pabeiguši, šajā procesā arī aktīvi iesaistījies Latgales mācību centrs.

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.

Mācības pieaugušajiem 5. kārta

Kopīgot